Подобри домови и градини руменило 17-парчиња додатоци за бања Дамаск, разнобојни

Подобри домови и градини руменило 17-парчиња додатоци за бања Дамаск, разнобојни

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Дајте му на вашиот декор на бањата вкупно преуредување за неколку минути со подобри домови и градини руменило цветна Дамаск туш завеса за бања и корпа. Печатената завеса за туширање има дизајни на Дамаск во нијанси на розова боја. Овој комплетен комплет за бања од 17 парчиња вклучува завеса за туширање ткаенина, 12 куки за туширање од не'рѓосувачки челик, три стаклени додатоци (пумпа за диспензери за сапун, држач за четки за заби и сапун сапун) и ткаена коска за суета што може да се користи како организатор. Завесата за туширање е направена од 100% полиестерски материјал и мери 72 x 72 инчи. Можете да ја задржите оваа завеса за туширање да изгледа и да се чувствувате ново со машина што ги мие во ладна вода и да ја исушите на ниско ниво. Подобри домови и градини Руменило цветна Дамаск туш завеса сет и корпа - мулти, 17 парчиња : 17 -парчиња додатоци за туширање и додатоци за бања. Карактеристики на ткаенината за туширање се карактеризираат со розови отпечатоци од дамаск. 100% полиестерска завеса за туширање (препорачана употреба на лагер). Сет вклучува : 1 завеса за туширање (72 x 72 инчи), 12 куки за туширање, 1 стаклен диспензер за сапун, 1 држач за четки за заби, 1 стаклен сапун сапун, 1 ткаена корпа за складирање. Завесата за туширање на ткаенини е машина за миење за брза и лесна грижа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата