Земјата на Дин свежо кафеава лос го следи сладоледот, 1. qt

Земјата на Дин свежо кафеава лос го следи сладоледот, 1. qt

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Земјата на Дин, свежо кафеава лос, сладолед комбинира класичен сладолед од ванила на Дин со парчиња кафеави и лос на Денали, патеки за да се направи познат третман. Сладоледот на Дин користи свеж крем од сопствената млекара за богат вкус сакан од генерации на семејства. Уживајте во премија со вкус на Brownie Moose Tracks во вашиот дом денес. Кошер. Направено со свеж крем од нашата млекара. Нема вештачки хормони за раст во нашиот крем и млеко.

Параметри на производот

Стоката во категоријата