Cheetah Boys Tricot јакна и џогер сет со 2 парчиња, големини 4- & хаски

Cheetah Boys Tricot јакна и џогер сет со 2 парчиња, големини 4- & хаски

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Оди Тим гепард! Вашиот играч број еден е подготвен за вежбање, ден на играта или додавање на неговиот атлетски изглед со оваа јакна Трикот и џогери поставени од гепард. Дизајниран со мека ткаенина, овој сет „Трикот на момчиња“ има јакна со целосна зип со цевки за контраст и џогери. Сега омилената облека на вашето момче е подготвено за секојдневни активности. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 јакна и 1 пар џогери. Карактеристики на јакна : Затворање на поштенски предни; стојат јака; долги ракави; два предни џебови; Камо печатење. Карактеристики на џогер : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за дополнителна удобност; Тенок се вклопува со заострени нозе со ребрести манжетни. Јакната на момчињата Трикот и џогерите поставени од гепард.

Параметри на производот

Стоката во категоријата