Бесплатно склопување женски рингер со кратки ракави, големини XS-xxxl

Бесплатно склопување женски рингер со кратки ракави, големини XS-xxxl

Во магацинот.
DEN 108.00
Тековен:

Направено за крајна удобност, нашиот бесплатен собраниски рингер е направен во пријатна мешавина од памук за класично вклопување и чувство. Пар со вашите омилени фармерки и патики за лежерен изглед што ќе го сакате. Исклучиво на. Материјал : 50% полиестер/38% памук/12% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои. Бесплатно собрание Рингер за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата