Црвена луксузна фрлање перница 20in 26in

Црвена луксузна фрлање перница 20in 26in

Во магацинот.
DEN 864.00
Тековен:

Променете чувство на просторија со овој луксузен дизајнер и дизајнер на резолуција фрлаат перници. Трансформирајте го секој простор со овој задебелен и опустлив изглед со оваа перница за фрлање перница од црвен луксуз на в Valentina Valentina. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од вискоза и полиакрилик. *Бои : црвена *ткаенина Потекло : Белгија. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Надолу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 38% вискоза, 36% полиакрилик, 25% поли, 1% постелнина *шема : шеврон *запаливост : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I црвен луксузен фрлање перница 20in x 20in x 26in.

Параметри на производот

Стоката во категоријата