Хан Соло - групно постер и пакет за постери

Хан Соло - групно постер и пакет за постери

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Секој има омилен филм; Телевизиска емисија; Бенд или спортски тим. Без разлика дали сакате актер; лик или пејач или играч; Нашите постери го водат гаматот - од култни класици до нови изданија; Суперхерои до Дива; мудри цртани филмови на борачи; Спортски екипи на феноми на играчи. Трендовите ги има сите нив. 22.375 "x 34" wallиден постер, безбедни постери или други лесни предмети на wallsидови., Не се потребни алатки!, Висок квалитет-Кристално чиста слика, печатена на хартија овластена за FSC кај печатачите овластени за FSC.

Параметри на производот

Стоката во категоријата