Бесплатно склопување женско потсмевање на вратот ребро џемпер

Бесплатно склопување женско потсмевање на вратот ребро џемпер

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Службената кошула за вратот на вратот на слободното склопување е ултра-мека со текстурално ребра за стилско покривање без најголемиот дел-во богата мешавина од памук за одличен начин да се задржи топло, удобно и стилско. Направете го тоа натпревар со нашите класични џемпери за лесен, повлечен заедно. Исклучиво на. Материјал : тело : 60% органски памук/40% полиестер; Ребра : 57% органски памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Деколте : Ребрестиот исмејуван врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои или графичко печатење однапред; ребрести полите; детали со ребра на рамената; Лого -ознака кај носителите лево полите. Бесплатно склопување се потсмева со џемпер на вратот за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата