Правда Девојки J-Sport Cross Weaistband Piped Active Bike Short, големини XS-XXL

Правда Девојки J-Sport Cross Weaistband Piped Active Bike Short, големини XS-XXL

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Вашата девојка ќе ги сака Justice Girls J-Sport Cross Weaistband Biked Active Bike Short! Овие забавни шорцеви за велосипеди го карактеризираат логото на Signature Justice Sport на колкот, тренд на прекумерна лента и појавување на цевководи по ногата. Спарете го со омилениот спорт за да се чувствува фантастично, без оглед како се движи! Достапно во вратоврска боја сива и масна масна црна боја. Крст предниот дел на половината. Координирање на цевководи по ногата. 3-Д печатено лого на колк. J-Sport Cross Weaistband Активни шорцеви за велосипеди по правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата