Необичен фустан со долг ракав на девојчињата за девојчиња за бебиња и мали деца со џебови, пакет

Необичен фустан со долг ракав на девојчињата за девојчиња за бебиња и мали деца со џебови, пакет

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Симпатични времиња три! 3-пакувања на фустани на чудо нација ја одржуваат добро да изгледа добро во текот на целиот ден. Изработени од супер мек памук, овие симпатични и удобни фустани, во асортиман на цврсти материи и отпечатоци, се идеални за скоро нешто и најдобро од сè? Имаат џебови! Таа ќе го сака чувството и ќе го сакаш мулти-пакет за заштеда на пари. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три фустани. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Асортиман на отпечатоци и цврсти материи. Плетете фустан со 3 пакувања за девојчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата