Активно движење на Reebok Mens and Big Mens кратко, до големината 3xl

Активно движење на Reebok Mens and Big Mens кратко, до големината 3xl

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Ова кратко „движење“ на Reebok "е совршено за удобност за време на вашите вежби. Ова кратко е изработено од француски тери материјал (80% памук/ 20% полиестер). Овој атлетски краток е дизајниран со ткаенина за брзо сушење, која е специјално дизајнирана за да ја избрише влагата од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежбање со голема издржливост и никогаш не мора повторно да застанувате или да забавите заради пот. Еластичната лента за половината и затворањето на прицврстувањето ја прегрнува половината за вклопување, додека плетената ткаенина виси совршено на колковите и нозете. Овие шорцеви се совршени за вашиот активен ден и вежби. Француски Тери. Влечење на половината. Атлетски шорцеви. 80% памук/20% полиестер. Лого на Делта Делта. Машинско миење ладно и суво суво на ниско ниво. Активно/атлетично.

Параметри на производот

Стоката во категоријата