Сонувачи од деби за женски очни капаци

Сонувачи од деби за женски очни капаци

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Овој ласкав џемпер за завиткување од сонувачи со деби е сигурно дека ќе биде вашето ново одење за сезоната. Лесна, женствена и совршена да се спари со сè, од фармерки до здолништа. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лесен плетен. Полу-опремени. Вишок V-вратл; Стајлинг на пуловер. Ребрести полите. 75% полиестер/25% памук. Миење на рацете. Увезени. Women'sенски очен џемпер од сонувачи со деби.

Параметри на производот

Стоката во категоријата