Зимски палто Рамка за печатење во сликарство

Зимски палто Рамка за печатење во сликарство

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Подобрете ја секоја просторија во вашиот дом со овој прекрасен принт. Уметничките дела можат да додадат многу потребен допир на час и елеганција на кој било простор. „Зимски палто“, врамени печати за сликање : ГИКЕЛЕН со врвен квалитет на Архивата хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архива без киселина. Висококвалитетна трајна рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата