Одмор за време на празници сет

Одмор за време на празници сет

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Прославете ја сезоната на Јулетид со време на одмор! Овие украси сигурно ќе ја внесат празничната атмосфера во сезоната во вашиот дом. Време на одмор 13 парчиња Сет за породување : Сет на породување од 13 парчиња. 12 парче 1.5-5,75 "Висина на порцелански фигурини : Марија, Јосиф, Бебе Исус, лулка, 3 мудри мажи, крава, овци, магаре, овчар и ангел. 1 дрвена стабилна со мов : 16" x 6 "x 12".

Параметри на производот

Стоката во категоријата