Twobirch Infinity Chevron Ring Guard Enhancer во Стерлинг сребро со црни дијаманти

Twobirch Infinity Chevron Ring Guard Enhancer во Стерлинг сребро со црни дијаманти

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Twobirch Infinity Chevron Ring Guard Enhhancer во Стерлинг сребро со црни дијаманти (0,45 CTW) Овој стража за венчаници има 14 рунда, поставени камења. Секој опсег мери ширина 1,85 милиметри. Оваа прстенест јакна е направена за да одговара на тркалезен пасијанс од 0,75 карати на 1,5 карати; Принцеза го намали пасијантот од 0,5 до 2 карати; маркиза солитер од 0 0,25 до 2 карати. Тип на типот : Црн дијамантсметал Тип : Стерлинг СребренаМетална Бои : Изберете од бела, жолта или розотална тежина на каратот : 0,45 каласАВЕАЛАПИЛАВНИ големини : 4 до 13 во интервали за интервал на 1/2 големина Прстенот е направен да одговара на тркалезен пасијанс од 0,75 до 1,5 карати . ќе одговара на маркиза солитер од 0,75 до 1,5 карати . ќе одговара на принцезата Стоун : 0,75 до 1,5 каратски солитер . Зајакнувачите на прстенот можат да се чувствуваат цврсто заради широко Тие го прават вашиот невестински сет. Препорачуваме поголема големина од 1/2 за да се обезбеди удобно вклопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата