Фантоскоп модерна кожена кожа ткаена квадратна кутија цврста акцент декоративна фрлање перница за кауч, 18 18

Фантоскоп модерна кожена кожа ткаена квадратна кутија цврста акцент декоративна фрлање перница за кауч, 18 18

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Фантоскопот е посветен на обезбедување на производи што се извонредни во дизајнот, обемен во животниот век и врвен по квалитет. Ние сме тука за да го подобриме вашиот квалитет на живот и да создадеме позитивно влијание за вашата животна средина. ❤ [Уникатен дизајн] - Одлична комбинација на класичен и модерен. ❤ [Премиум материјал] - Предниот дел на перницата е направен од висококвалитетна изшкуркана и разголена ткаенина, која е цврста и отпорна на абење, во меѓувреме грбот е од кадифе, што ја зголемува мекоста додека останува перницата во добра форма. ❤ [Лесно за миење] - и машината и раката што се мијат без намалување. Пред сè, ако имате миленичиња, тие се толку лесни за бришење на чисто! Содржина на пакет : сет од 2 перници и 2 инсерти. Материјал : Полиуретан за предниот и 100% полиестер микрофибер од највисоко одделение за задниот дел. Големина : Мерки 18 x 18 инчи (45 x 45 см). Боја : жолта. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн за лесно отстранување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата