Primal Gold Karat Yellow Gold 0. Carat T.W. Diamond karat жолто злато полиран вкрстен приврзок со кабелски ланец

Primal Gold Karat Yellow Gold 0. Carat T.W. Diamond karat жолто злато полиран вкрстен приврзок со кабелски ланец

Во магацинот.
DEN 5555.04
Тековен:

Прославете го вашето религиозно уверување со овој впечатлив ѓердан од приврзок. Дизајнирано во 14 жолто злато Карат, овој приврзок 29x15mm покажува пенлив дијамант во средината на крстот, заедно со прекрасна висока полирана завршница, создавајќи елегантен изглед. Се суспендира од 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на јастог. 14 Каратметална боја : Yellowолта плоштад : Белиот родиомандрант со димензии на кауција : 29мм x 15mmchain Димензии : 18-инчен x 1,4mmflat backdiamond Детали : Јасност : I1 Birthstone Month : April Color : G-icp : Facetightshape : Roundsize : 1.3mmweege : 0.02 Ctwquantity : 1 Jevery Setting : Пронјур ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци. Diamond 14kt жолто злато полиран приврзок за вкрстување : цврст. Полиран финиш. Умре удрен. Направено во 14 кт жолто злато. Рамен грб. Полирана завршница назад. Сет на пронг. 18 "ланец.

Параметри на производот

Стоката во категоријата