Swaddleme завиткувани, 1-пакет, мод срца, големи

Swaddleme завиткувани, 1-пакет, мод срца, големи

Во магацинот.
DEN 549.76
Тековен:

Swaddleme Wrapsack е совршен два-во-еден swaddler, обезбедувајќи побезбедна алтернатива за лабави ќебиња во креветчето. Удобно ги тресе рацете на бебето додека дозволува повеќе просторија за нозе и движење. Бебето може да спие со двата раце, двете раце надвор или едно од секое. Едноставен и лесен за употреба, обвивката расте со бебето додека учат да спијат без да бидат разгалени. Swaddleme завиткувани, 1-пакет, мод срца, големи : долен патент за лесни промени во пелена без да го нарушувате бебето. Безбедниот дизајн спречува стартен рефлекс што може да го разбуди вашето новороденче. Меките крилја на ткаенината се прицврстуваат и прилагодуваат безбедно со прицврстувачи на кука и јамка за да создадат совршено вклопување. Направено од 100 проценти памук. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата