Начин да се слави портокаловата пена од тиква, падот на лисјата Декорација на жетва 18''h

Начин да се слави портокаловата пена од тиква, падот на лисјата Декорација на жетва 18''h

Во магацинот.
DEN 39.68
Тековен:

Издржливи материјали и исклучителни ракотворби обезбедуваат добар квалитет. Вештачките лисја од јавор и гранките нема да паднат и можат да се користат долго време. Класичните есенски бои се комбинираат со вистински пинекон, лажен пердув, мешани есенски лисја и винова лоза за да додадат есенска атмосфера во домот. Тоа е одличен избор за вашата домашна декорација, може да биде пар со сите вазни, венци, венци. Начин да се слави портокаловата пена од тиква од тиква, падот на декорацијата на жетвата 18''hhigh-kightion-квалитетен материјал за животна средина за грижа : Не е потребна дневна грижа, совршена szie : Висината е 46 см/18 инчи, а проширената ширина е 12,7 см/ 5 инчи.Подобро користете : вашата сопствена декорација или подарок на вашите фамилии/фрагменти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата