Уникатни индустрии Марвел Спајдермен роденденски хартија десертни плочи, во, брои

Уникатни индустрии Марвел Спајдермен роденденски хартија десертни плочи, во, брои

Во магацинот.
DEN 228.48
Тековен:

Послужете ги слатките на вашите обожаватели на Спајди користејќи ги нашите плочи за десерт за роденденска хартија Спајдермен! Одликувајќи се со дизајн на веб-склучување на Spiderman, овие 7-инчни хартиени плочи ќе изгледаат еп на вашата роденденска забава во Спајдермен. Ставете ги сите 24 плочи во близина на вашата десертска станица или користете ги за да ги завршите поставките на вашето место. Тие се совршени за држење на тортата, колачињата или други вкусни третмани. Пронајдете повеќе начини да имате епски ден и да го купите остатокот од нашите прифатливи партиски материјали со теми на Спајдермен. Плочи за десерт за роденденски хартија Спајдермен, 24 брои : Партиски плочи мери 7 ". Плочите за еднократна употреба го олеснуваат расчистувањето. Совршено за роденденска забава со теми од Спајдермен. Комбинирајте со повеќе материјали за забава Спајдермен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата