Aukfa 16ft тркалезна брануваа со безбедносно куќиште и пролетно обвивка за подлога и кошарка и скалила, м -р оптоварување 330 bs, скок брануваа за деца и возрасни затворени

Aukfa 16ft тркалезна брануваа со безбедносно куќиште и пролетно обвивка за подлога и кошарка и скалила, м -р оптоварување 330

Во магацинот.
DEN 8608.16
Тековен:

Одличната брануваа има кошаркарски обрач, што ви носи дополнителна забава. 6 големи нозе во форма на W со 12 точки за контакт се прикачени на МАТ за подобра стабилност и рамнотежа. Робусни извори цврсто се поврзуваат околу матката за скокање, нудејќи супериорно и безбедно отскокнување. Јазот помеѓу мат и рамка за скокање е покриен со задебелување на ПВЦ, така што не мора да се грижите за тоа да ги заглавите рацете или нозете. Со обезбедување на безбедност и гарантирано за квалитет, можете да се забавувате со овој 16 -тина брануван. Со мрежа за куќишта : Обезбедена безбедност. 6 големи нозе во форма на W : За дополнителна стабилност и рамнотежа. Обезбедување на квалитет : Не'рѓосувачки челик овозможува долгорочна употреба. Потребно е склопување Опис Материјал : Не'рѓосувачки челик и ПВЦ Големина : 16ft брануваа боја : зелена функција : декорација на активност на отворено : со кошаркарско обрач и скалила Број на пакет : 3 Собрание Потребно : Да Димензии Големина : 16ft Висина : 8,9ft Тежина Способност : 330lb Информации за производи за производи Главен материјал : Димензии на производот од не'рѓосувачки челик Тежина (lbs) : 202.00 Под-точка на големината на пакетот 1 : : Количина на пакет : 1 53.57 * 19.45 * 9.51 инчи 75.02 LBs Под-точка 2 : : Количина на пакет : 1 53.94 * 19.69 * 9,45 инчи 100.09 LBS Под-точка 3 : : Количина на пакет : 1 43.20 * 12.45 * 7.06 инчи 40.01lbs aukfa 16ft тркалезна бранувана со безбедносно куќиште и пролетно покритие и кошарка и скалила, максимално оптоварување 330 bbs, скок на Трампл за деца и возрасни и на отворено, зелена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата