Royallove Женска Лежерна Лабава Вертикална Лента Ревер Еднократна Кошула Со Повеќе Копчиња

Royallove Женска Лежерна Лабава Вертикална Лента Ревер Еднократна Кошула Со Повеќе Копчиња

Во магацинот.
DEN 237.76
Тековен:

Големина : S Биста : 105cm/41.34" Рамо : 59cm/23.23" Ракав : 50.5 cm/19.88" Должина : 78.5 cm/30.91"Големина : M Биста : 110cm/43.31" Рамо : 60cm/23.62" Ракав : 51cm/20.08" Должина : 79cm/31.10"Големина : l Биста : 115cm/45.28" рамо : 61cm/24.02" ракав : 51.5 cm/20.28" должина : 79.5 cm/31.30"големина : Xl Биста : 120cm/47.24" рамо : 62cm/24.41" ракав : 52cm/20.47" должина : 80cm/31.50"големина : xxl Биста : 125cm/49.21" Рамо : 63cm/24.80" Ракав : 52.5 cm/20.67" Должина : 80.5 cm/31.69"Одговара : Одговара на големината што добивате : 1xwomen топокација : дневна облека, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улична облека Итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Стил : Темперамент Патувањекако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење Алишта совршено за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Пол : Жени Прилика : Секојдневна Должина : Обичен Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Материјал : Полиестерсезона : Цела Сезона 100% Полиестер. Удобен и Мек Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина. Моден Дизајн. Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, фустани без ракави, Маица, супер симпатична и изгледа одлично со се!. Совршен За Секоја Пригода.

Параметри на производот

Стоката во категоријата