Градници Со Предна Тока Жени Секси Градник Расцеп Без Прерамки Градник Без Грб Жени Луксузна Долна Облека Безжичен Градник За Притискање Нагоре

Градници Со Предна Тока Жени Секси Градник Расцеп Без Прерамки Градник Без Грб Жени Луксузна Долна Облека Безжичен Градник За

Во магацинот.
DEN 319.20
Тековен:

Спецификации : . Материјал : 85% Најлон . Стил На Градник : Градници За Склекови . Тип на ремен : Прилагодени-ремени, Кабриолет Ремени . Форма На Чаша : 3/4 Чаша . Големина На Чаша : Б . Големина на градите : 70,75,80 (големина На Бендот : 32.34.36) . Тип На Затворање : Предно Затворање . Тип На Шема : Цврст . Жица : Под Жица . Ве молиме проверете ја големината на деталите од следната табела. . Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам! . 2. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. . Вклучен пакет : 1 Компјутер Женски Градник . 1.Материјал : памук + спандекс.Тенкиот дизајн на подлогата ви овозможува да дезодорирате и потите во текот на летото,одржувајќи ве ладни и удобни во текот на целиот ден; удобен и мек допир,повеќе како вашата втора кожа. 2.Моден дизајн : мека и лесна покривка и природна листа,овој градник за девојки,дизајн на предна тока со цврста боја,3/4 чаша,прилагодлив ремен за рамо,дише,мека и лесна ткаенина,пошармантна. 3.Избегнувајте доделување на градите и раширете ги на страните за да одговараат на обликот на вашето тело за удобно и поддржувачко вклопување. 4.Обезбедете максимална удобност, грбот создава добар стил за скромност и обликување; широко амортизирање,без отскокнување и поудобен појас против лизгање. 5.Грижа : нежно Измијте со неутрален детергент во раката или со торба за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата