- Geek AC Адаптер Замена За Eos100t EOS-100R EOS 100T1R 100rb Безжичен Звучник Напојување

- Geek AC Адаптер Замена За Eos100t EOS-100R EOS 100T1R 100rb Безжичен Звучник Напојување

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

CJP-GEEK AC Адаптер Замена За Eos100 T EOS-100 R EOS 100 T1 R 100 RB Безжичен Звучник Напојување : 1. Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА PSU; Ве Молиме Потврдете го излезот и врвот на приклучокот пред купувањето. 2. Над Напонска Заштита, Над Заштита Од Топлина, Сосема Нов И Висок Квалитет.Ако ја користите оваа ставка долго време, ве молиме чувајте ја соодветна вентилација и влажност. Не го ставајте на кожата. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме.Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање / 360 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција!Вклучен пакет : 1 x AC / DC ДОЛЖИНА На Адаптерот ЗА Напојување : ВКУПНО 4 FT/1,2 M. доволно Долго, нема потреба да се грижите за растојанието помеѓу штекерот и уредот. СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА). КВАЛИТЕТ НА ИНДУСТРИЈАТА : 100% Сосема Нови Кабли се Тестираат СО Производство Со Висок Квалитет.Одобрено од Н.е. Нема Да Предизвика Пожар, БЕЗБЕДНОСНА УПОТРЕБА !. ПРАКТИЧНО И ПРЕНОСЛИВО : овој лесен и лесен за носење адаптер е идеален пренослив извор на енергија за вашиот уред!. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : ЗАМЕНА На АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Еос100т ЕОС-100Р ЕОС 100Т1Р 100рб Напојување со Безжичен Звучник.

Параметри на производот

Стоката во категоријата