Ајомет Џемпер Фустан Плетен Фустан Со Долги Ракави Неправилен Фустан Со Копче Против Вратот

Ајомет Џемпер Фустан Плетен Фустан Со Долги Ракави Неправилен Фустан Со Копче Против Вратот

Во магацинот.
DEN 415.84
Тековен:

Џемпер Фустан Плетен Фустан Со Долги Ракави Неправилен Фустан Со Копчиња Против Вратот Сезона : Зима, Fall. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : V Вратот. Тип На Шема : Цврста Боја. . УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : С=САД 4-6,М=САД 8-10, Л=САД 12-14, ХЛ=САД 16 Изработен Од Висококвалитетна Ткаенина, Женскиот Џемпер Фустан Нуди Меко И Пријатно Чувство со Одлична Еластичност, Попријатно За Носење. КЛАСИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Џемпери Со Пуловер За Жени/Плетен Џемпер Фустан За Жени/Краток Фустан За Жени/Џемпер Со Долги Ракави За Жени/Џемпери Со Вратот На Екипажот За Жени/Секојдневен Фустан За Жени/Лигав Џемпер За Жени/Џемпер Со Лабава Форма За Жени/Преголем Џемпер За Жени/Фустан За Излегување За Жени/Џемпер Со Туника за Жени. РАЗНОВИДЕН ДИЗАЈН : Долгите Ракави и Дизајнот на Вратот На Екипажот Му Даваат На Овој Џемпер Со Пуловер Класична Привлечност, Што го Прави Погоден за Различни Прилики. Лабавиот Стил На Џемпер Фустан Одговара На Повеќето Типови На Тело И Обезбедува Удобно И Опуштено Искуство При Носење. Дизајниран Со Стил На Пуловер, Женскиот Краток Фустан Овозможува Лесно Вклучување и Исклучување, Што го Прави Пригоден Избор за Секојдневно Носење. СТИЛСКИ СУШТИНСКИ : Женските Плетени Џемпери Со Пуловер Доаѓаат Со Следниве Бои Што Треба да Се Изберат : Армиски Зелени Меки Џемпери/Беж Есенски Џемпери Со Пуловер/Црн Мини Џемпер Фустан/Сини Зелени Празнични Џемпери/Сиви Сини Џемпери За Жени Трендовски/Сива Зимска Облека/Розови Црвени Широки Џемпери/Вино Црвени Есенски Модни Облеки. ОБИЧЕН ПЛЕТЕН ЏЕМПЕР ФУСТАН ! Женскиот Краток Џемпер Фустан Може Лесно Да Се Спои Со Чизми За Модерен И Минималистички Изглед. Женски Лигав Пуловер Џемпер Совршен За Секојдневно, Работа, Излегување, Одмор, Шопинг, Запознавање, Патување И Така Натаму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата