jjayotai Жените Плус Големина Кошули Дозвола Женска Мода Цврст Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза Лабава Блузи Враќање Светло Сина

jjayotai Жените Плус Големина Кошули Дозвола Женска Мода Цврст Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза Лабава Блузи Враќање Светло

Во магацинот.
DEN 79.84
Тековен:

Женска Мода Цврст Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза Лабава Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Краток Ракав Јака : Тркалезна Врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно КАКО Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Врвна Големина : XS Големина : X-Мали САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 92cm/36.22" Рамо : 44см/17.32" Должина : 64см/25.20" . Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 45см/17.72 "Должина : 65см/25.59". Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Рамо : 47см/18.50 " Должина : 67см/26.38". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Рамо : 49см/19.29 " Должина : 68см/26.77". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41.73 "Рамо : 51cm/20.08 " Должина : 70cm/27.56". Големина : XXL Големина : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 52cm/20.47 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XXXL Големина : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 119cm/46.85 "Рамо : 53cm/20.87" Должина : 75cm/29.53 " Жените Плус Големина Кошули Дозвола Женска Мода Цврст Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза Лабава Врвови Враќање. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Женски Маици Плус Големина Дозвола 5 5. Жените Блузи Дозвола под 7 7. Жените Врвови Дозвола Под 1 10.

Параметри на производот

Стоката во категоријата