Clupup Летаат Врзување Керамички Месинг Бобина Носителот Летаат Риболов Алатка Мамка Кука Бобина Виндер

Clupup Летаат Врзување Керамички Месинг Бобина Носителот Летаат Риболов Алатка Мамка Кука Бобина Виндер

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Држач за Мамка За Мамка За Риболов За Врзување Керамички Месинг*Прецизно полиран Нерѓосувачки челик, водоотпорен и отпорен на ' рѓа*Мазен и Не ја повредува жицата* со рачка, попогодно е да се држи спецификација : *Материјал : Керамички Месинг*Боја : А/Б/Ц/Д (Како Што Покажуваат Сликите)*големина : 76мм/113мм/103мм/104мм*Тежина : Околу 12,3 G/4,5 G/17g/14gpackage Вклучува : 1 X bobbin windernote : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.Благодарам! Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Летаат Врзување Керамички Месинг Бобина Носителот Летаат Риболов Алатка Мамка Кука Бобина Намотка. Прецизно полиран нерѓосувачки челик, водоотпорен и отпорен на ' рѓа. Мазна и не ја повредува жицата. Со рачка, попогодно е Да се одржи Спецификација : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата