Левмја Женски Фармерки Плус Големина Панталони Клиренс Летни Машки Лежерни Панталони И Панталони Плус Кадифена Дебела Еднобојна Голема Големина Трчање Фитнес Сп?

Левмја Женски Фармерки Плус Големина Панталони Клиренс Летни Машки Лежерни Панталони И Панталони Плус Кадифена Дебела Еднобојна

Во магацинот.
DEN 650.72
Тековен:

Со овие жешки панталони, веднаш станете стилска икона. ●ИСКЛУЧИТЕЛНО УДОБЕН и МЕК е многу издржлив, лесно се мие и суши. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве Молиме погледнете ја Нашата Табела Со Големини пред да купите за да се осигурате дека ќе го изберете вистинското вклопување за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата