Очила Поправка Нишка Очила Поправка Алатка Очила Додатоци

Очила Поправка Нишка Очила Поправка Алатка Очила Додатоци

Во магацинот.
DEN 115.20
Тековен:

Опис. Дали барате професионална, но сепак прифатлива нишка за поправка на очила? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата професионална нишка за поправка на очила мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас. Компактна големина и лесен дизајн, лесен за употреба и носење, можете лесно да го однесете на кое било место. Карактеристики. - Материјал : Пластика. - Големина : 500,00Х0, 05Х0, 05см/196, 50Х0, 02Х0, 02инч. - Изработен од висококвалитетен материјал, безбеден и издржлив за употреба, долг век на траење. - Оваа нишка за поправка на очила може да се користи за поправка на очила, очила со половина рамка, очила итн. - Корисна алатка за испраќање како подарок за вашите пријатели или семејство, обезбедете им лесен начин за поправка на очилата. - Заштедува простор и е лесен за складирање, што нема да зазема многу простор. - Доаѓа со пакет за складирање, можете лесно да ги зачувате овие очила додатоци, не е лесно да ги изгубите повторно. 3 пакувања х очила теми. Изработен од висококвалитетен материјал, безбеден и издржлив за употреба, долг век на траење. Оваа нишка за поправка на очила може да се користи за поправка на очила, очила со половина рамка, очила итн. Корисна алатка за испраќање како подарок за вашите пријатели или семејство, обезбедете им лесен начин за поправка на очилата. Заштедува простор и е лесен за складирање, што нема да зазема многу простор. Доаѓа со пакет за складирање, можете лесно да ги зачувате овие очила додатоци, не е лесно да ги изгубите повторно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата