Џсаерт Цвет Месинг Темјан Режач Стап Темјан Режач Решетката со Пепел Фаќач Јога Чај

Џсаерт Цвет Месинг Темјан Режач Стап Темјан Режач Решетката со Пепел Фаќач Јога Чај

Во магацинот.
DEN 319.20
Тековен:

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Месинг Темјан Горилник Стап Темјан Режач Решетката Со Пепел Фаќач Домашна Канцеларија Чај Куќа Додатоци Опис : цинк легура темјан режач темјан режач плоча режач сива catcher New високо квалитетно изработен од висококвалитетен материјал од легура на цинк за издржливост.Погоден за Будистички храмови,студија за јога, Чајџилница,канцеларија, дневна соба итн.Спецификации : Боја : како што е прикажано на сликатаматеријал : цинк легидијаметар : околу 10см, околу 2см високи : линија темјан : избришете со вода, строго е забрането контакт со киселина, алкали, сол и други супстанции.Вклучен пакет : 1 * плоча За ароматерапија тие се добри помагачи во животот или работата. Со нив ќе ги сакате. Тие ќе донесат опуштено и среќно расположение во вашиот живот. 100% нови и висококвалитетни производи. Пакетот содржи : 1*сандалово дрво вметнете плоча.

Параметри на производот

Стоката во категоријата