Денот На Независноста На жените Печатете Маица Со Кратки Ракави Блуза Блузи Основни Маици Раглан Врвови Облека Секојдневни Врвови Пролет Дуксер Смешни Маици Блуз?

Денот На Независноста На жените Печатете Маица Со Кратки Ракави Блуза Блузи Основни Маици Раглан Врвови Облека Секојдневни Врвови

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

40 "Должина : 68см/26.35 "(ω ω)Денес Се Занимава Со Голема Промоција (ω ω ω)Забелешка : За да ви дозволиме да носите тенка И фит Облека, ве молиме не заборавајте да ја изберете соодветната големина според табелата со големина на продавницата, обрнете внимание на деталите за податоците на табелата со големини, ви благодариме ~. ※€®ТАБЕЛА со ГОЛЕМИНИ qurzzrash : S Големина.28" Должина : 72см/28. : Х-Голема Биста : 110см/43.

Параметри на производот

Стоката во категоријата