Коаезне Блузи За Жени Женски Божиќ Бејзбол Маица Долги Ракави Раглан О Вратот Спојување Карирани Маици Врвот

Коаезне Блузи За Жени Женски Божиќ Бејзбол Маица Долги Ракави Раглан О Вратот Спојување Карирани Маици Врвот

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долг ракав. Јака : Кружен врат. Дебелина : Стандардисупер Топ Кошула табела За Памучна Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Ракав : 59см/23.23" Должина : 69см/27.17"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" Ракав : 60см/23.62" Должина : 70см/27.56"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 биста : 100СМ/39.37" ракав : 61см/24.02" должина : 71см/27.95"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 105СМ/41.34" ракав : 62см/24.41" должина : 72см/28.35"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 110см/43.31" ракав : 63см/24.80" должина : 73см/28.74" долги ракави круг вратот лабава кошула, погоден за дами, МЛАДИ ДАМИ, ТИНЕЈЏЕРИ и девојки. Овој Едноставен И Уникатен Краток Ракав Е Поврзан Со Фармерки, Шорцеви Или Хеланки За Секојдневен И Модерен Стил. Одмор, Секојдневно Носење, Работа, Спорт, Погоден За Секојдневно Носење, Дом, Работа, Одмор. Печатени Круг Вратот Лабава Пуловер Печати Лабава Маица Врвот Прави Да Изгледа Повеќе Модерен и Стилски. Памучна Мешавина, Супер Мека, Удобна И Дише, Полна Со Еластичност. Овој Разноврсен Врв Е Внимателно Прилагоден За Да Одговара На Чувствителната Кожа и Е Удобен За Да Избегне Блиско вклопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата