На какина Жените Плус Големина Блузи Дозвола Женски Повик Надвор Од Рамо Чипка Редовно Се Вклопуваат Краток Ракав Блузи V - Вратот Кошула Блузи

На какина Жените Плус Големина Блузи Дозвола Женски Повик Надвор Од Рамо Чипка Редовно Се Вклопуваат Краток Ракав Блузи V -

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Стил со фустан или работна облека! Лесен за носење во текот на целата година!3.Женски Лежерен Надвор Од Рамената Чипка Редовни Фит Блузи Со Кратки Ракави Врвови На Кошулата Со Врат ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Панталони, тесни фармерки, шорцеви, јакни, ве прават шармантни и кул.Едноставен дизајн, многу разноврсен. Цврсто вклопување, одлично истегнување, не само еднократно носење, туку и носење многу добро, или носењето одвнатре е многу погодно. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.

Параметри на производот

Стоката во категоријата