Свети Патрикс Ден Кошула Жени Ретро Ирски Графички Екипажот Вратот Краток Ракав Лето Маица Блузи

Свети Патрикс Ден Кошула Жени Ретро Ирски Графички Екипажот Вратот Краток Ракав Лето Маица Блузи

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Женски Секојдневен Круг-Вратот Свети Патрик Ден Печатени Маица Лабава Кратки Ракави Блузи Blouse Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење, Нов Изглед.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Прилика : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Краток Ракав Јака : Тркалезен Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА ЖЕНСКИ Врвови КВАЛИТЕТ : Женски Маици За Денот На Свети Патрик За Жени Меки На Допир,пријателски за кожата, Удобни и Дише, Детелина За Печатење На Срце Графичка Маичка Кошула Празник Шамрок Денот На Свети Патрик Подарок Маици Блузи,Дизајн Остана По Миењето. Ќе се Чувствувате Многу Удобно кога ќе Ја Облечете Оваа Кошула!. СМЕШНА КОШУЛА : Оваа Маица Со Маица Со Шамрок Срце Е Погодна За Плажа, Одмор, Училиште, Пешачење, Искачување На Планина, Авантура, Кампување, На Отворено, Канцеларија, Шопинг, Фотографирање, Дома, Секојдневно, Секојдневно Носење. ПОГОДНИ ПРИЛИКИ : Оваа Маица Со Маица Со Шамрок Срце Е Погодна за Плажа, Одмор, Училиште, Пешачење, Искачување На Планина, Авантура, Кампување, На Отворено, Канцеларија, Шопинг, Фотографирање, Дома, Секојдневно, Секојдневно Носење. НАЈДОБРИ ПОДАРОЦИ : Оваа Смешна Маичка Со Печатени Листови Од Срце Го Прави Совршениот Подарок Женска Маица За Секого за Денот На Свети Патрик! Земете Ја Оваа Женска Маица За Денот На Свети Патрик Како Изненадена Идеја За Подарок За Вашата Како една. ЗАДОВОЛНИ услуги : Освен Што Можете Да Добиете Удобна Основна Маичка За Денот На Свети Патрик, Можете Да Уживате И Во Висококвалитетна Постпродажба, Ние Поддржуваме Враќање или Размена Од која било Причина во рок од 30 Дена. Ве молиме Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во рок од 24 Часа. Дајте Ни Шанса, Дајте Ви Поголема Веројатност!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата