Машки Мичел И Нес Морнарица Црвениот Бостон Црвениот Па Руно Целосна Патент Хаубата

Машки Мичел И Нес Морнарица Црвениот Бостон Црвениот Па Руно Целосна Патент Хаубата

Во магацинот.
DEN 585.60
Тековен:

Покажете дека пониските температури немаат никакво влијание врз вашето прикажување на духот На Бостон Ред Сокс со слоевитост со овој дуксер со целосен патент мичел И нес. Се одликува со задебелени, двобојни тимски бои со лого на тимот и ознака на зборови од двете страни за непобитен приказ на тимска гордост. Интегрираната постава од руно му дава на овој дуксер со средна тежина дополнителен слој на удобност, што го прави силно зграпчување за ладно време за секоја колекција на опрема Во Бостон Ред Сокс. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Долг ракав. Полн Патент. Материјал : 80% Памук/20% Полиестер. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Руно поставата. Два џебови. Со качулка. Марка : Мичел & Нес. Графика за печатење на екранот. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Апликација за везена ткаенина. Хауба со врвка за влечење. Полн патент.

Параметри на производот

Стоката во категоријата