Де сакрис Базилицис сс. Мачеништво марчелини презвитери, Ет петри егзорцистае де урбе дисертација историчарка јакоби Ладерхи Конгрегационис Ораториуми urусдем ур?

Де сакрис Базилицис сс. Мачеништво марчелини презвитери, Ет петри егзорцистае де урбе дисертација историчарка јакоби Ладерхи

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Со нетрпение ги очекуваме вашите повратни информации, надевајќи се дека ќе ви бидат привлечни и великодушно ќе ги споделите вашите мисли и препораки. Истражете ГО ФОЛИО ИЗДАНИЕТО (12х19 Инчи) : Достапно на Барање. Искрено се надеваме на вашето разбирање за предизвиците со кои се соочивме со овие книги. Нашата намера е уште еднаш да го понудиме овој вреден ресурс. Ланг : - латински, Страници 455, Печати На Барање. Презентирајќи Извонредно Издание Врзано За Кожа, стручно изработено од престижната организација "Ретко Библио" со Оригинална Природна Кожа која грациозно ги краси ' рбетот и аглите. Втиснат на хартија со врвен квалитет. Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Втиснување На заоблениот ' рбет дава уметнички талент. Ако тоа е мулти волумен во собата, тогаш тоа е само еден волумен, ако сакате да нарачате одредена или сите количини може да не контактирате. Поради гроздобер природата на овие книги, секоја страница е рачно обновена за читливост. Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзината долговечност. Мачеништво марчелини презвитери, Ет петри егзорцистае де урбе дисертација историка јакоби Ладерхии Конгрегационис Ораториуми urусдем урбис презвитери 1705 [Ле. Де сакрис Базилицис сс. Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина без промена. Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1705 година. Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата