Квадратна Форма Рубин Стакло Исполнет Пасијанс Акцент Стерлинг Сребрена Роза Вермеј Свадба Прстен

Квадратна Форма Рубин Стакло Исполнет Пасијанс Акцент Стерлинг Сребрена Роза Вермеј Свадба Прстен

Во магацинот.
DEN 516.16
Тековен:

Ние користиме природни скапоцени камења; може да очекувате мала варијација во секое сечење и кабохони. Фотографијата може да варира малку од вистинскиот скапоцен камен, но може да бидете сигурни за квалитетот.Сите производи се испорачуваат во елегантна кутија за подароци, од кул модерна до класична гроздобер, нуди висококвалитетен Прифатлив сребрен или Златен накит за жени и мажи, удобен за секојдневно носење и за сите прилики. Нашиот бренд е дефинатор за убавина и изложувач кој инвестира Во фин Накит изработен Од Злато и Сребро, Скапоцен Камен, Бисер, Дијаманти. Детали за скапоцен камен : Главен Камен 6х6 мм Квадратна Форма Рубин Стакло Исполнет. Вкупната Тежина На Карат е 2,05 ctw. Метални Врвни квалитетни Прстени изработени Во Цврсто Сребро 925 Со печат 925. Сосема нов, неискористен и неносен накит.Целиот наш накит доаѓа во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од дрво со прекрасна торбичка. СОВРШЕН ПОДАРОК : овој прекрасен накит би бил совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот. Одлични подароци за ќерки, подароци за жени, подароци за мама, подароци за сопруга, подароци за тетка, подароци за најдобар пријател, подароци за Љубов итн. Идеални Подароци За Роденден, Подароци За Годишнина, Божиќни Подароци, Подароци За Дипломирање, Подароци За Денот На Мајката, Подароци За Денот на Вљубените итн, или исто како изненадување да го потсетите тој посебен колку се грижите!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата