Inktastic Ја Сакам Мојата Ома Внук Подарок Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Ја Сакам Мојата Ома Внук Подарок Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Симпатичен дизајн за внуци дали Ја Сакам мојата Понуда За Ома На Оваа Маица За Мали Деца со забавно лого за отпечатоци. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Го Сакам Мојот Подарок За Внуци Од Ома Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Фудбал Црно-Бело 2 T. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. баба баба мајки ден внуци внука внука деца момчиња девојчиња дете предучилишна возраст дете облека облека hws.

Параметри на производот

Стоката во категоријата