Женски Кошули, Дами Дозвола, Жени Против Јака Печатени Скршени Цвеќиња Без Ракави Слободно Време Кошула

Женски Кошули, Дами Дозвола, Жени Против Јака Печатени Скршени Цвеќиња Без Ракави Слободно Време Кошула

Во магацинот.
DEN 207.84
Тековен:

Женски Ракави V - Вратот Еднобојни Блок Маица Лабава Повик Резервоарот Функција : 1. Модни женски врвови. 2. Дизајнот на о-вратот ве прави попривлечни. 3. Високо квалитетно производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : 95% полиестер 5% еластан Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : Сезона на миење машини : пролет, лето, Size Големина : вистинска големина ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина на пакетот : 1 Еез жени врвна големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Должина : 60см/23.62". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 61см/24.02". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 62см/24.41". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Должина : 63cm/24.80". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52 "Должина : 64cm/25.20". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 112cm/44.09 "Должина : 65cm/25.59". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 66cm/25.98". Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 120cm/47.24 "Должина : 67cm/26.38" HONHUZH Женски Кошули, Дами Дозвола, Жените V Јака Печатени Скршени Цвеќиња Без Ракави Слободно време Кошула. Овие женски блузи совршени за спарување со вашите омилени фармерки ,шорцеви или слаби панталони за разигран секојдневен,но трендовски изглед. Лесен и еластичен материјал, супер мек и удобен за носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата