Јакни И Палта За Надворешна Облека на момчиња адвиикд Момче Младинско Палто Дете Дете Деца Момчиња Девојчиња Цртани Везови Со Долги Ракави Дебели Палта За Момчиња

Јакни И Палта За Надворешна Облека на момчиња адвиикд Момче Младинско Палто Дете Дете Деца Момчиња Девојчиња Цртани Везови Со

Во магацинот.
DEN 1063.68
Тековен:

Момче Младинско Палто Дете Дете Деца Доенчиња Момчиња Девојчиња Цртани Везови Со Долги Ракави Дебели Палта За Момчиња големина 8сезона : Aut,Зима. Тип на ракави : Долг Ракав. Тип на патарн : Цртани Модели : Детско Момче Палто, Омилено Дете Момче.Шарен Дизајн, направете Ги Вашите Деца Да Се Истакнуваат во Запеаната. Прилика : Мала Есенска Зимска Лесна Надворешна Облека Е Совршена За Секојдневно Носење, Носење Игра, секојдневна Облека, Училиште, Одмор, Одмор, Роденден, Забава, Семеен Ден, Нова година, Шопинг, Фотографии Пикник, Излетување, Спорт На Отворено, Како Качување, Патување и Други Активности. 1-7 Години, Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини, Ако Вашето Девојче/ Момче Е Посилно Или Повисоко Од Просекот, Нарачајте Поголема Големина Отколку Што Е Предложено. Машинско Перење. УПОТРЕБА : Совршен За Враќање На Училиште На Fall, Истражување На Отворено, Трчање Или Само Случајно Носење Како Удобна Игра.

Параметри на производот

Стоката во категоријата