Fnochy Божиќ Подароци Дозвола Кујна Нож Острилка Whetstone Острење Камен Рачен Ножици Острилка Додатоци Gadgets

Fnochy Божиќ Подароци Дозвола Кујна Нож Острилка Whetstone Острење Камен Рачен Ножици Острилка Додатоци Gadgets

Во магацинот.
DEN 204.64
Тековен:

Острилка За Ножеви Камен За Острење Камен Рачен Острилка За Ножици Кујнски Додатоци Гаџети Карактеристика : Двостепено мелење и грубо мелење и фино мелење, дизајн на тркала за мелење, погодно за алатот да ги меле заоблените агли напред и назад, без бруси, удобно за острење со рачни раце кажете збогум на традицијата, одделете ги ножот и раката и чувствувајте се удобно за држење-Лизгање Матер Има Пет Нелизгачки Влошки На Дното Кои Помагаат Да се Поправи И Лесно Се Лизга Спецификација : Материјал : Високојаглероден челик + ппцолор : зелена, сина, портокалова дозвола за острење кујнски нож острилка камен за острење рачен ножици за острилка додатоци гаџети♨ фночи услуга : ние обезбедуваме услуга за одговор во рок од 48 часа. Можете да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Во исто време, со нетрпение ги очекуваме вашите предлози кои ќе ни помогнат да се подобриме, што ќе биде движечка сила за да одиме напред!. Двостепено мелење. И грубо мелење и фино мелење, дизајн на тркала за мелење, погодно за алатот да се меле напред и назад. Филе. Заоблени агли, без бруси, удобни за рака. Острење со една рака. Кажете збогум на традицијата, одделете ги ножот и раката и чувствувајте се удобно за држење. Не-лизга мат. Постојат пет нелизгачки влошки на дното за да помогнат да се поправи и лесно да се лизне. Спецификација : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата