Флексфит Возрасни Волна Мешавина Капа-6477

Флексфит Возрасни Волна Мешавина Капа-6477

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Капа За Мешавина Од Волна За Возрасни Flexfit - 6477, Flexfit, 6477, ROYAL, L/XL, Облека За Глава, Капачиња На Големо На Големо;Структуриран, 83% акрилик, 15% волна, 2% спандекс; 6-панел, структуриран, среден профил; шевови со осум редови на сметката; круна ; тврди предни панели поддржани од бакрам; зашиени дупчиња; spandex sweatband Ја Задржува Формата; Сребрена Подлога 83% Акрилик, 15% ВОЛНА, 2% СПАНДЕКС; 6-Панел, Структуриран, Среден Профил; шевови Со Осум редови на сметка; 3j. "круна ; предни панели поддржани од тврд бакрам; зашиени дупчиња; лентата за потење спандекс ја задржува формата; Сребрена он. дербил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата