Кошули со долги Ракави За Жени Во Клиренс Мода Со Долги Ракави Пуловер За Печатење На Новогодишна Елка Женски Врвови Блуза

Кошули со долги Ракави За Жени Во Клиренс Мода Со Долги Ракави Пуловер За Печатење На Новогодишна Елка Женски Врвови Блуза

Во магацинот.
DEN 414.56
Тековен:

Женска Мода Пуловер За Печатење На Новогодишна Елка Со Долги Ракави Женски Врвови Блуза Карактеристики : ткаенината е еластична, удобна и дише.Карактеристики : Долг Ракав, Дуксери, Печатење, Дневно, Моден Стил. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. Тоа е прекрасен подарок за себе, пријателите или членовите на семејството. Проверете ја табелата со големини и потоа изберете ја вашата големина. Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет,aut, зима : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врвот големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 99см/38.98 "Ракав : 49см/19.29 " Должина : 62см/24.41". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 49.3 см/19.41 "Должина : 64см/25.20". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 109см/42.91 "Ракав : 49.6 см/19.53 "Должина : 66см/25.98". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 49.8 см/19.61 "Должина : 68см/26.77". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 121см/47.64 "Ракав : 49.8 см/19.61" Должина : 70см/27.56 " долги ракави кошули за жени во дозвола. Кошули со долги Ракави За Жени Во Клиренс Жени Мода Долги Ракави Екипажот Елка Печатење Пуловер Жени Врвови Блуза. жените паѓаат мода 2022. Клиренс пионер жените. дозвола облека под 1 10.00.

Параметри на производот

Стоката во категоријата