Непослушност Женски Врвови Долги Ракави Женски Цврсти Сомотски Обични Двојни Џебни Кардигански Врвови Без Капа Со Долги Ракави Блузи За Кошули За Жени Облечени Об

Непослушност Женски Врвови Долги Ракави Женски Цврсти Сомотски Обични Двојни Џебни Кардигански Врвови Без Капа Со Долги Ракави

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

Може да се комбинира со вашите омилени панталони, облека, здолништа и многу повеќе.82 "Ракав : 51cm/20.67 "Ракав : 49cm/19. Ласкаво Вклопување : внимателно скроениот крој на овој врв ги подобрува вашите природни облини, давајќи ви сигурен изглед.Носењето на оваа кошула прави да изгледате повеќе стилски.92" Големина : XXL Големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата