Персонализирани Рака Везени Агол Обележувач Симпатична Цвет Писмо Чувствува Обележувачи

Персонализирани Рака Везени Агол Обележувач Симпатична Цвет Писмо Чувствува Обележувачи

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Карактеристики : *Персонализирана Рачно Извезена Аголна Обележувач*Секој обележувач е целосно зашиен со рака и е направен од филц и рециклиран картон. забавен подарок за љубителите на книги.*Прифатете ја вашата визија за удобност и едноставност со овој рачно зашиен, персонализиран аголен обележувач.*Обележувачите се достапни во 4 опции за дизајн : пролет/лето/Aut/зима*покрај тоа што се користат како маркери на страници и украси на книги, овие обележувачи се погодни за изработка на накит и додатоци ЗА занаети САМИ, или можат да работат и како подарок за венчавка.*Обележувачите со букви се практичен подарок за мажи или жени; тоа може да биде скапоцен подарок за вашиот пријател, наставник, научници, страствен читател, љубители на обработка на дрво, подарок за пензионирање за секого.Спецификации : Материјали : Филц, Конец За Везење, Рециклирана Картонска Големина : 9,5*9,5 см/3,7*3,7 инчи пакетот содржи : 1 € Персонализирана рачно извезена аголна обележувач : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Персоналните Рака Везени Агол Обележувач. Секој обележувач е целосно зашиен со рака и е направен од филц и рециклиран картон. забавен подарок за љубителите на книги. Прифатете ја вашата визија за атмосфера и едноставност со овој рачно зашиен, персонализиран аголен обележувач. Обележувачите се достапни во 4 опции за дизајн : пролет/лето/Aut/зима. Покрај тоа што се користат како маркери на страници и украси на книги, овие обележувачи се погодни за изработка на накит и додатоци ЗА занаети САМОСТОЈНО, или исто така можат да работат како свадбен подарок.

Параметри на производот

Стоката во категоријата