Брент, Пол Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Палм Бриз ВТОРИ

Брент, Пол Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Палм Бриз ВТОРИ

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Пол Брент претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 9х18 Врамено со Двоен Ѕиден Уметнички дел, насловен"Палм Бриз II". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна златна украсена дрвена рамка со двојно подлога што совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Брент, Пол. Наслов : Палм Бриз II. Врамена Големина : 9х18 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Златна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Параметри на производот

Стоката во категоријата