Машки Костим За Капење Бикини Машки Летен Фитнес Со Големи Димензии На Отворено Дводелен Костум И Домашна Облека Пижами Машки Костум

Машки Костим За Капење Бикини Машки Летен Фитнес Со Големи Димензии На Отворено Дводелен Костум И Домашна Облека Пижами Машки

Во магацинот.
DEN 399.84
Тековен:

Карактеристики : ① Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.Пол : Должина На Машка Облека : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, Должина На Ракавот За Слободно Време : Кратко●Големина Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите . ●Натпревар / Идеалисезона : Лето, Пролетпартии, вежбање, фитнес, забава, вежбање или патувањематеријал : Полиестер} Прилики} Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневни, а јас ќе ви се допаднат. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ Блуза + 1 ПАРЧЕ Панталони забелешка : за семејство, спиење, дневна релаксација, спорт, фитнес, трчање, јога,Пригода : Дневно, Карактеристики На Забава : € Материјал Е Изработен од Висококвалитетни Материјали и Е Доволно Издржлив за Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, Слободно Време Должина На Ракавот : Кратко. Забави, Вежбање, Фитнес, Забава, Вежбање Или Патување. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . ①Натпревар Е Идеален. Пол : Мажи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата