Инктастична Воена Мама Тато Поддршка Младинска Маица

Инктастична Воена Мама Тато Поддршка Младинска Маица

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Ја сакам мојата војска мама и Тато симпатична детска младинска маица подарок облека. Инктастична Воена Мајка Тато Поддршка Тинејџерски Краток Ракав Маица Унисекс Ретро Хедер Кралската Л. Воена Мајка И Тато Млади Маица облека за момче или девојче чии родители и служат во војската. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. мамо тато деца горд син ќерка ветеран облека облека подарок маица деца деца дете тинејџерски тинејџерски хвс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата