Случај Их Штајгер-Машки Екипаж Вратот Руно Пуловер

Случај Их Штајгер-Машки Екипаж Вратот Руно Пуловер

Во магацинот.
DEN 639.84
Тековен:

Случај Ih Steiger-Машки Екипаж Вратот Руно Pullover - Земја Обичните Е Американскиот бренд кој ќе ве однесе назад кон вашите корени со совршени придонеси во фарма облека. Најдете ја совршената идеја за подарок за земјоделецот во вашето семејство. Живееме според мотото напорна работа, напорна игра, вера и семејство. Ние сме официјален носител на Лиценца За Случај IH, меѓународен Жетвар и производи од брендот Farmall. Пребарајте Обични Луѓе Во Земјата за да ја пронајдете целата наша постава на облека со тематика во земјата. 60% Памук 40% Полиестер. Пријатна постава од руно. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјална Земја Casuals® Стока.

Параметри на производот

Стоката во категоријата