- Лав Дијамант Видов Сечилото За Гранит Мермер Бетон Сечење Диск Со Заштита На Забите

- Лав Дијамант Видов Сечилото За Гранит Мермер Бетон Сечење Диск Со Заштита На Забите

Во магацинот.
DEN 276.32
Тековен:

Сечилото за сечење со топол цеден сегмент со триаголни заштитни заби и дупка за ладење, Првенствено дизајнирано за Мермер, Гранит, Камен И Поплочувачи,Професионален квалитет, Многу брза Големина на сечење : : 180 * 2.4 * 8 * 22.23 Мм. Користете Тип : влажни или суви. Карактеристика : сечилото со Топло цедење обезбедува долг век на траење, со заштитни заби, спречува поткопување. Првенствено дизајниран За Мермер, Гранит, Камен и Поплочувачи. Професионален квалитет, многу брзо сечење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата