Агли Компанија Надворешна Правоаголна Современа Лумбална Перница За Фрлање, од

Агли Компанија Надворешна Правоаголна Современа Лумбална Перница За Фрлање, од

Во магацинот.
DEN 258.56
Тековен:

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Дабова Кафеава Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 инчи. Стилска лумбална перница за фрлање со дизајнерски акценти за разубавување на секоја просторија во домот. Оваа дизајнерска лумбална перница за фрлање вклучува вметнување и скриено затворање на патент за лесно отстранување на капакот за чистење. Рачно или машинско перење препорачано по потреба. Капакот на перницата со вметнување. Големина : 13х19 инчи. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Пријателски За деца и Миленичиња. Комерцијална И Станбена Употреба; и машина и рачно перење. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата